Yangın Kapısı

Kategori : Ümraniye Yangın Kapısı

YANGIN KAPILARI DETAYLARI


Olası bir yangın anında insan hayatı için oldukça önemli olan yangın kapıları; ısıya dayanıklı metallerden, dumanı ve alevi geçirmeyen sıcak ve soğuk hava fitillerinden ve contalardan üretilerek belirli bir süre yaşam alanı oluşturmaktadır. Özellikle; okul, otel, alışveriş merkezleri, hastane gibi insan geçişlerinin ve yaşamlarının fazla olduğu alanlara uygulanan yangın kapılarının görevi; yangın alanının tahliyesini en kısa sürede sağlamak ve kapandığı taktirde, duman, is ve alev geçişini belirli bir süre engellemektir. Tek kanat, çift kanat ve camlı özellikleri ile üretilen bu ürünler takılacakları alanların özelliklerine göre şekil almaktadır. Asıl önemli görevi yangından korumak olan, belirli detaylara ve özelliklere sahiptir.


 
YANGIN KAPISI ÖZELLİKLERİ
 
Yangın kapısı; meydana gelen bir felakette yangın çıkmış ortam ile teması ve ilişkiyi kesen can ve mal güvenliği sağlayan kapılardır. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen kapılar ve genellikli camlı sistemli kapı olduğundan camda ısıya dayanıklı olmalıdır.  Bu kapılar yangın merdivenlerine ve diğer kaçış yollarına ilerlemeyi sağlayan kapılar çok dikkatle üretilmeli ve kullanılan ürünler dünya standartlarında izin belgesiyle üretilmiş sistemler olmalıdır.
 
Günlük hayatta kullanılan kapı ve merdivenler herhangi bir yangın durumunda duman ve alev açısından çok hızlı bir şekilde dağıldığı için belirli malzemelerle ısıya dayanıklı şekilde izole edilen türlü kapılar tercih edilmelidir. Özellik olarak içe dışa sağa sola açılan tek taraflı ya da çift taraflı kullanılan malzemeye göre geniş yapımda kapı kasaları gerekli ortamlara uygunluk gösteren panik kolu her kapıda bulunması gereken temel özelliklerdir.
 
Yangın kapı maliyeti; tahliye planları ve mimariye uygun şekilde üretildiğinden kendi ölçülerine göre üretim yapıldığından maliyet o safhada belirlenir.
 Yangın kapısı fiyat şekli; genellikle 300 tl'den başlayıp kapı boyutuna göre değişir.

Yangın kapısı satış konusunda deneyimli ve gerekli donanım ve tecrübe sahibi elemanların yer aldığı firmalar tercih sebebi olmalıdır. Yanmaz malzemeler dumanı istenmeyecek olan bölgeye sıfır iletme her kapıya özel olarak üretilmiş menteşeler istenilen özellikler ve renkler ve diğer dolgu malzemeleri imalatın gerekleridir.

Özellikle çok katlı ve insanların gün içinde sık ziyaret ettiği bölümler bu kapılar ve yangın merdivenleri bakımından dikkatli ve yönetmeliğe uygun şekilde tanzim edilip yerlerine monte ettirilmelidir.
 
Etiketler : yangın merdiveni, yangın merdiveni firması, yangın merdivenleri, istanbul yangın merdiveni, yangın merdiveni fiyatları, yangın merdivenci, yangın kapısı, yangın kapısı, yangın kapıları.


 
YANGIN KAPISI ÖZELLİKLERİ
 
YANGIN KAPILARI DETAYLAR AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR.
120 dk YANGINA DAYANIM SERTİFİKALI
KANAT
•    KANAT KALINLIĞI 55 mm
•    KANAT İÇİ ÖZEL Z TAKVİYELER
•    55 mm KALINLIĞINDA ÖZEL ISI YALITIM MALZEMESİ
•    CİVATA BAĞLANTILI PİMLİ MENTEŞE
(KAPININ DIŞTAN MUDAHALE EDİLEREK AÇILMASINI ENGELLEYİCİ YAPIDA)
•    KANAT KENAR BİNİLERİ EZMELİ VE PUNTALI YAPIDA
•    KANAT ALTI PUNTALI YAPIDA , ÖZEL SİGMA ( ) KUŞAKLI
•    PANİKBAR ALTI TAKVİYE SAÇI.
KÜŞE KASA
•    10 CM KÖŞE KASA (LASTİK FİTİL YUVALI)
•    1.5 mm KORNER İÇ KASA (KÜŞE )
•    GEÇME SOĞUK HAVA CONTASI
•    İÇ KASADA, MONTAJ DELİK MERKEZLERİ HAZIR VAZİYETTE,
•    AKILLI SAC VİDASI İLE PRATİK MONTAJ.
FİYATI :        TL.DİR.
 
0PSİYONLAR : KOL KİLİT.AYARLI KASA.HİDROLİK.MONTAJ.NAKLİYE.YANGIN MERDİVENLERİNİN ÖZELLİKLERİ


            Yangın deprem sel ve diğer zorunlu hallerde binadan kaçış aracı olarak kullanılan yangın merdivenleri günümüzde belediyeler ve bakanlıkların hazırladıkları yönetmelikle her binada bulunması zorunlu hale getirilmiştir. Düğün salonu restoran ibadet yerleri okullar dershaneler tiyatro sinema ıslahevi cezaevleri hastane muayenehane kreş spor salonları alışveriş merkezleri banka ve belediye gibi her türlü binada bulunması zorunludur. Ayrıca en az 50 kişiyi barındıran binalarda güvenlik açısından bulunması önemlidir. 2002 yılında hazırlanan yangın merdiveni yönetmeliği ile hangi binada hangi ölçülerde bulunması gerektiği belirli ölçülerle tespit edilmiştir.


            Merdivenin kenarlarında küpeşte korkuluk veya duvar bulunması gereklidir. Dairesel ve çift kollu olarak hazırlanan bu yangın merdivenleri insan hayatını herhangi bir tehlikeye atmayacak şekilde etik kurallara göre uygulanmalıdır. Kaçışı kolaylaştırmak amacıyla yangın merdiveninin indiği yer açık bir alan olmalıdır. Her kattan ara kat ve balkonlardan zorunlu çıkış hizmeti veren yangın merdiveni hizmetini kolayca ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Esenyurt yangın merdiveni hizmetini veren firmalar sayesinde siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.


            İnsan hayatına öncelik veren bu firma sayesinde hatasız ve tamamen belirtilen kurallara uygun olarak yangın merdiveni hizmeti verilir. Ayrıca Beykoz yangın merdiveni hizmeti veren site sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz. Yangın merdivenleri yapılırken duvar tavan ve taban bölümlerinde yangına dayanıklı maddeler kullanılır. 50 kişiyi barındıran binalarda 2; 500 kişiyi barındıran daha büyük binalarda ise 3 ve 4 tane yangın merdiveni bulundurulması gereklidir. Yangın merdiveninin döşeme düzeyi 4-17 basamak arasında olmalı ve basamak yüksekliği 175 mm'den daha fazla olmamalıdır. Yüksek binalarda çatı ve bodrum katlarında yangın merdivenine bir holden geçilerek ulaşılması gereklidir.


            Dairesel merdivenlerin yüksekliği 9.50 m'den daha fazla olmamalıdır. Baş kurtarma yüksekliği ise en az 1.50 m olmalıdır.  Merdivenin basış genişliği ise en az 250 mm olmalıdır. Dış kaçış merdivenleri ise binanın dış cephesine uygulanır ve bina yüksekliği 20.5 m'den daha fazla olan binalarda uygulanmaz. Bodrum katlarında çıkış için ise özel bir hol uygulanır. İşte tüm bu etik kurallara uygun ve hatasız bir şekilde tasarlanan yangın merdivenlerinden faydalanmak isteyenler için güvenilir yangın merdiveni hizmeti vermekteyiz.


 
Ataşehir Yangın kapısı


Kurulduğumuz ilk günden itibaren Ataşehir’de yangın kapısı alanında bir çok proje tamamlaşmış ve olumlu referanslara sahip bir firmayız. Zamanında ve temiz bir işçilikle bitirdiğimiz projeler sayesinde müşterilerimizin takdirini ve dostluklarını kazanıyoruz. Ataşehir’in bütün bölgelerine hızlı ve pratik bir şekilde hizmet verilmektedir. Proje bazlı çalıştığımız için sizin taleplerinizi ve önerilerinizi de değerlendirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

                Bir yangın anında, yangının daraltılması ve yavaşlatılması esas alınmaktadır. Yangın anında maddi ve manevi hasarı en aza indirmek, insanları hızlı bir şekilde tahliye etmek için kurulan yangın kapılarının, yangına belli bir süre dayanması gerekmektedir. Yangın kapılarıda bu açıdan son derece önemlidir. Bu kadar önemli bir sektörde tercih edeceğiniz firmanın çalışma şartlarını ve prensiplerini detaylı bir şekilde araştırıp öyle karar vermekte fayda vardır.

                Bünyesinde, çalışanlarına sürekli eğitim imkanıda sağlayan firmamız, personelimizin kişisel eğitiminde de yardımcı olmaktadır.Bu şekilde hataya en ufak bir ihtimal vermemek adına personelinimizi sürekli hazır ve zinde tumaktayız. Yangın kapısı ihityaçlarınızı profesyonel ekibizmle günün her saati görüşebilir ve ön tespit için randevu talep edebilirsiniz.
 
 
Yangın Kapısı ve Önemi
 
Firmamız yangın kapısı sektöründe, uzun yıllar uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden, yenilikçi çizgisinden ayrılmadan ürünlerini güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırnaktadır.İnsan hayatını ilgilendiren bir sektör olması sebebiyle, konunun önemini kavramış, eğitimli ve uzman ekibiyle dayanıklı ve yönetmeliklere uygun yangın kapıları üretmekteyiz.Üretim aşamalarında, sevkiyatta ve kurulumlarda her zaman dikkat ve özverili bir çalışma sergileyen firmamız, müşterilerimizden gelen olumlu tepkiler ile yoluna emin adımlarla devam etmekedir.

                Dünya ve Türkiye standartlarında, kendi teknoloji ve üretim teknikleriyle dayanıklı ve uzun ömürlü yangın kapıları üreten firmamız, kullandığı malzeme ve ekipmanları da bu kriterler doğrultusunda seçmektedir.Kullanılan boya, panik bar, kilit ve menteşeler birinci sınıf malzemeler olup, itfaiye yönetmeliklerine uygundur.

                Sektörde uzun yıllar hizmet vermenin sağladığı tecrübe ile Türkiye’ nin her yerinde önemli referanslara sahiptir. Çalışanlarına sağladığı şirket içi eğitimlerle de gücüne güç katan firmamız, çalışanlarının kişisel gelişimine de katkı sağlamaktadır.Yangın kapısı sektöründe firma tercihi yaparken, firmanın sahip olduğu yeterlilik ve kalite sertifikalarını göz önünde bulundurunuz.Bu sertifikalara sahip olmayan firmaları tercih etmekten kaçınınız.
 
 
Camlı Yangın Kapısı                                                                                                                                                  
 
 Bildiğiniz gibi artık her türlü kapalı alanda toplu olarak çalışan ya da ziyaret edilen yerlerde yangın merdiven yönetmeliği konusuna uymak zorunlu bir hale gelmiştir.

            Eğer sizin de bu merdivenlerin kapısı ile ilgili bir imalat ve satış desteği alma konusunda gereksiniminiz var ise hiç vakit kaybetmeden hemen bizi tercih edebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Biz İstanbul yangın kapısı firması olarak her türlü ölçü ve farklı işlevsel özelliklerde kapı üretme konusunda yılların bilgi birikimine ve tecrübesine sahip olmaktayız. Ülkenin her yerine kusursuz bir şekilde bu hizmeti götürme konusunda da ciddi çalışmalarımızın olduğunu ve her geçen gün kendimizi daha da yenilediğimizin altını çizmek isteriz.


Tüm bunların yanında kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz ile birlikte yangın kapısı fiyatları konusunda da her zaman siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşündüğümüzü söylemek isteriz. Farklı ödeme seçenekleri ve sürpriz indirim oranları ile sizde cebinizi sarsmadan işletmeniz için gerekli olan bu kapıları rahatlıkla temin edebileceksiniz. Kapılarınız için gerekli olan ölçü alımlar ve benzeri işlerde bizzat alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleşmektedir.

             Yani bu konuda bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Online platform üzerinden yangın kapısı İstanbul firması alanında en doğru site ile tanışmak için başka bir adres aramanıza gerek kalmadığını ve bizi tercih etmenizin yeterli olacağını söylemek isteriz. Keyif dolu ve sağlıklı günler temenni ediyoruz.
 
 
YANGIN KAPISI
               Yangınkapıları, yangın anında insanların binayı en az hasar ve en hızlı şekilde tahliye etmeleri için büyük önem arz eder. Söz konusu insan hayatı olduğu için projeyi üstlenecek firmanın her türlü yeterlilik ve deneyime sahip olmas gerekmektedir.Yangın kapısı sektörü, özellikle yönetmeliklerin yürürlüğe girmesiyle birlikte bir canlılık kazanmıştır.Yangın kapısı projelerini belediyelere bağlı itfaiyeler denetlemektedir.


               Yangın kapısı üretiminde her firmanın uyması gereken bazı standartlar mevcuttur.Kapının kalınlığı, yapısı, kullanılacak malzeme ve panik barlar yönetmeliklerle belirlenmiştir.Maalesef bunların dışına çıkıp maliyetleri düşürmeye çalışan firmalar insan hayatını tehlikeye atmaktadır.Yaşanan afetin felakete dönüşmesini engellemek için yangın kapısı projelerine gerekli hassasiyet gösterilmelidir.


                Türkiye’ de yangın kapısı üretimi yapan bir çok firma mevcut.Ancak hangisinin merdiven altı üretim yaptığı, hangisinin işin uzmanı çalışanlarla, yönetmeliklere uygun olarak üretim yaptığını ince eleyip sık dokumak gerekmektedir. Test sonuçlarına göre bir yangın kapısının yangına 60 dakika dayanabilmesi gerekmektedir.Ancak yönetmeliklere uygun olmayan malzeme ve tekniklerle üretilen kapılar en fazla 10 dakika içinde yanmaktadır.Yangın kapısı üretim sertfikaları olmayan firmalardan uzak durunuz.


 
Yangın Kapısı Sıcaklık


Yangın kapısında sıcaklık dereceleri kapının kalite ve dayanıklığına göre değişmektedir.Ortolama 150 derece sıcaklık ile dayanıklıdır.En kötü yangın kapısı ise 100 derece dayanıklık içermektedir.En iyisi ise 200 dereceye kadar varmaktadır.Yangın kapısı Okullarda 170 derece ila 200 derece arasındadır.Çünkü okullarda çocukların bünyesi daha yeni olduğu için yangına ve ısıya dayanıklı olmadığı için en yüksek kalitede yangın kapıları konulmaktadır.Bunun amacı ise daha iyi bir eğitim,güvenli bir eğitim,sağlıklı bir eğitimdir.Bu 3 uygulamayıda bütün okullarımız başarıyla uygulayıp düzenli bir şekilde olumlu yanıt almaktalar ve halen almaktayız.İş binalarında ise 150 ila 170 derece arasında ısıya dayanıklı yangın kapıları bulunmaktadır.Çünkü ısıyı yangın merdivenlerine içermeyerek soğuk,kaliteli bir kurtarış sağlamakta,kurtarılan mallarında güvenli bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olur.Hem can hemde mal kaybını büyük açıda önlemektedir.İş binalarında en çok sistamatik yangın kapıları kullanılmaktadır.Çünkü bu sistematik yangın kapıları yeni çıkmıştır ama halen Türkiye'ye gelmedi.Dış ülkelerin iş binalarında sistamatik yangın kapıları kullanılmaktadır.Banka binalarında ise tam dayanıklı 200 derecelik bir yangın kapıları bulunmaktadır.Bunun amacı ise Hem kasadaki paralar ( Bodrum Kattaki Paralar ), hemde bankada çalışan ve bankadaki müşterilerin can kaybının büyük bir ölçüde engellenmesidir.Bunu ilk kullanan banka ise İş Bankası'dır.Can kaybının önlenmesi yangın kapılarınca büyük bir zaferdir.Çünkü bankacıların hem maaşları,hem canları hemde saygı değer müşterileri kurtularak yangın kapıları sayseinde güvence kazanmaktadırlar.Yangın kapıları her ölçüde , her yönede , her zaman en iyi bir şekilde rolünü oynar ve herkese katkı sağlamaktadır.Yangın kapısı yangının ısı geçirmemesi için iyi ve kaliteli bir üretim geçirmesi gerekmektedir.Aksi taktirde hem çalışanların, hemde malla büyük bir ölçüde çok yüksek zarara uğrayabilir.Geçmişte böyle olaylar oldu ama yeni sistemler ile artık olmuyor ve olmamasını içtenlike diliyoruz.
 
 
 Yangın Kapısı

Yangın kapısı bildiğimiz üzere okullar,binalar,şirketler kısacası her yerde bulunmaktadır.Yangın kapıları,yangın merdivenlerin korunmasını ve duman geçişini engellemektedir.Yangın kapısı can ve mal kaybını önemli bir noktada engellemektedir.Yangın kapıları yangını minimum dereceye indirmekte olup edilgen koruma sistemi ile yangının büyüyüp yayılmasını engellemektedir.Genellikle yangın kapıları yangın merdivenlerin girşine koyulmaktadır.Yangın merdivenlerinin girişine koyulmasının bir önemli sebebide hem günümüz takıma uyması yani bir takım elbise gibi uygun olması öte yandan da güvenilir olması ve güvenilirlik kazandırmasıdır.Yangın kapısının renkleri genellikle açık renkler olmalıdır.Çünkü yangından çıkan ışık koyu renkelere kolaylıkla geçmesi ve yangın kapısının daha çok ısınmasına neden olur buda yangın kapısını pasif duruma düşürebilir.Yangın kapısında çelik bir kapı kolu bulunmaktadır.Ama diğer kapı kollarından farkı ise hem uzun hemde ısı geçirmeyen maddelerin karışımı ile yapılmasıdır.Öte yandan ise de yangın kapısının kolu  dayanıklıdır ve kırılmaz.Çünkü kırılmamasının sebebi ise çelikten yapılması,dayanıklı olmasının sebebi ise çeliğin içine su maddesinin katılmasıdır.

Yangın kapısı diğer kapılardan hemen açılır ve genellikle hafif olmaktadır.Çünkü yangın çıktığında yangın kapısını kolayca açıp kendimizi dışarıya atabilmek için yangın kapısının kolu özel tasarlanmıştır.Yangın kapısı genellikle hafif açılır.Günümüzdeki okullarda ise yangın kapıları malesef çok zor açılmaktadır ve öğrencilerin yangın kapısı ve yangın merdivenleri ile oynaması sonucunda müdürlerin yangın kapısını kilitlediği durumlar bile oluyor.Bu durum çok vahim.Çünkü öğrencilerin yaptığı durumların sonucunda müdürlerin onlara ders vermek için kapıları kilitlemesi çok kötü bir durumdur.Lakin bunu hala aldırış yapmayan öğrenciler mevcuttur.Yangın kapısı inşaatçlar tarafından en çok tutulan ve en çok önerilen bir kapı türüdür.İnşaatçılar yangın kapısını Okul,Şirket,İş binalarına ve Banka binalarına çok tavsiye ve zorunlu kıldığı bile oluyor.Çünkü yangın merdiveni yangından insanın hayatını kurtarabilmektedir.
 
 
Yangın Kapısı Önlem

Yangın kapısında önlem almak için ilk önce yangın kapısının dışında veya yangın merdivenin olduğu bir bölüme yangın söndürücü tüp eklemeleri zorunludur.Çünkü yangın tüpü yangın kapısının biraz daha önlem alınabilmesi için konulmuştur.Okullada ise hizmetçiler genellikle yangın kapısının yanında 1 veya 2 kere tur atmaktadırlar.Çünkü yangın kapısının yanında veya içerisinde bir yabancı madde veya yangını oluşturabilecek bir madde var ise onu söndürür veya alıp imha eder.Çünkü öğrenci ve öğretmenlerin güvenliği için orada yaşayan insanların can ve mal varlıklarını korumak için bunu yapmaları zorunludur ve zaten bunu yapmaları için maaş bile bağlanılabiliyor.Yangın kapısında önlem alınacak 2. yerler ise iş binaları.İş binalarında güvenlikçiler ( güvenlik memruları ) her katı günde en az 20 kere dolaşmaktadırlar.Bu katların 20 kere dolaşılmasının sebebi ise yangın kapılarıdır.Yangın kapılarının bozuk,kırık,yabancı madde,çıkık gibi bir hasar görmüş ise hemen müdehale edilir ve tamir edilir.Eğer tamir olmuyor ise servise götürülür.Eğer servisinde yapacağı birşey yok ise satın alındığı firmadan garanti belgesi ile takas işlemi  gerçekleştirilir.Yangın kapısının önlemi alınacak 3.yer ise Banka Binaları'dır.Banka binalarında bodrum katlarda kasalar bulunmaktadır.Kasalara acil ( yangın merdivenleri ) ile inilmekte ve çıkılmaktadır.Çünkü eğer bankada yangın çıkar ise bankanın içinde bulunan bir miktar bütçede yanmış olur o yüzdende yangın merdivenleri ile ulaşım sağlanmaktadır.Eğer yangın kapısı eskimiş veya sağlam değil ise hemen satın alınan işyerini aramalıdırlar.Eğer aramazlar ise büyüyen yangın, yangın kapısınıda geçip kasalara ulaşarak hem can hemde mal kaybına büyük miktarda yol açar.Banka binalarında önlem almak için en az yanında 2 tane yangın tüpü ve 1 tanede personel dikilmelidir.Eğer personel ve 2 tane yangın tüpü konulmuyor ise o işte bir baştan salma olduğu söz konusudur.
 
Yangın güvenlik hakkında ücretsiz olarak firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz...

KATEGORİLER

Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.
Firmamız İstanbul'da En Ucuz Yangın Kapısı İmalatı Ve Satışı Yapmaktadır. Ürünlerimizin Tamamı Sertifikalıdır.

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ